مجله تفر یحی آموزشی

۷۲ حوری پاداش تکفیری های حاضر در حلب سوریه! Reviewed by Momizat on . در شکست حصر حلب به هر تروریست چند "حوری" می‌رسد؟! تروریست مشهور سعودی که مسئول امور به‌اصطلاح "شرعی" گروهک جیش الفتح است؛ از آغاز "غزوۀ حلب" خبر داد، تا به زعم در شکست حصر حلب به هر تروریست چند "حوری" می‌رسد؟! تروریست مشهور سعودی که مسئول امور به‌اصطلاح "شرعی" گروهک جیش الفتح است؛ از آغاز "غزوۀ حلب" خبر داد، تا به زعم Rating: 0

۷۲ حوری پاداش تکفیری های حاضر در حلب سوریه!

محبوب کن - فیس نما

در شکست حصر حلب به هر تروریست چند “حوری” می‌رسد؟!

تروریست مشهور سعودی که مسئول امور به‌اصطلاح “شرعی” گروهک جیش الفتح است؛ از آغاز “غزوۀ حلب” خبر داد، تا به زعم وی مناطق شرقی حلب از محاصرۀ ارتش سوریه آزاد شود.
 
JamNewsImage01503551

 

به گزارش سرویس گوناگون مجله خبر سمره از جام نیـوز، عبدالله المحیسنی در یک فایل ویدئویی که از سوی فعالان شبکه های مجازی منتشر شده، گفته است که معرکۀ حلب “بزرگ ترین حماسه در تاریخ مبارزۀ شام” خواهد بود.
او در بخشی از این فیلم به عناصر تحت امرش وعده می دهد که ۷۲ حوری در بهشت انتظار هر یک از آنان را می کشد!
المحیسنی از عناصر مسلح جیش الفتح خواسته که برای شکستن محاصرۀ ارتش سوریه در حلب تلاش؛ و چندین گذرگاه میان شهر و حومۀ آن ایجاد کنند.
این در حالی است که برخی خبرها از کشته شدن عبدالله المحیسنی و تعدادی از سرکردگان گروههای تروریستی در حملۀ هوایی ارتش سوریه به محل استقرار آنان در جبل الزاویه در حومۀ ادلب حکایت دارد، اما بعضی از مخالفان سوری فرضیۀ کشته شدن وی را رد و عکسی از او بعد از این حملات منتشر کرده اند.
نام المحیسنی به صورت خاص بعد از درگیری های جاری در شمال سوریه به خصوص در حومه شمالی حلب و درگیری های اخیر ادلب مطرح شد. او از فرماندهان نزدیک به جبهه النصره به شمار می آید./العالم

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا