مجله تفر یحی آموزشی

گدای ثروتمندی که در تبعید هم دست از کار نمیکشد! Reviewed by Momizat on . مجله خبری سرمه: مرد گدایی که بصورت حرفه ای گدایی می کند و از این راه صاحب ثروت بزرگی شده بعد از تبعید هم به کار خود پردرآمد خود ادامه میدهد.   این داستان متکدی مجله خبری سرمه: مرد گدایی که بصورت حرفه ای گدایی می کند و از این راه صاحب ثروت بزرگی شده بعد از تبعید هم به کار خود پردرآمد خود ادامه میدهد.   این داستان متکدی Rating: 0

گدای ثروتمندی که در تبعید هم دست از کار نمیکشد!

محبوب کن - فیس نما

مجله خبری سرمه: مرد گدایی که بصورت حرفه ای گدایی می کند و از این راه صاحب ثروت بزرگی شده بعد از تبعید هم به کار خود پردرآمد خود ادامه میدهد.
 
این داستان متکدی اهل بوشهر است که چندی پیش خبر دستگیری وی در حالی که تنها در ۲ حساب بانکی او ۵۵۰ میلیون ریال کشف شده بود منتشر شد.

۶۷۰۰۵_۸۸۳ 

این متکدی اکنون راهی شهر کازرون شده و در پوشش لباس هایی ژولیده و مندرس به اخاذی از شهروندان این شهر می پردازد.
 
این متکدی با بهره مندی از ترفندهای مختلف، اقدام به گرفتن پول از شهروندان می کند و به گفته خودش، پس از گذشت هر ۳ ماه مبالغی که جمع آوری کرده را در حساب بانکی خود ذخیره می کند.
 
این متکدی که « اسماعیل . ک» نام دارد مدعی شده که ۱۴ سال است که مشغول تکدی گری بوده و برای اینکه ازدواج کند، اقدام به این کار کرده است.
 
وی تکدی گری را یک شغل می داند که بابت آن زحمت کشیده و معتقد است درآمد حاصل از این کار نیز باید در بانک سرمایه گذاری شود.
 
وی پیش از این در ۸ آذر ۹۴ توسط ماموران شهرداری بوشهر در خیابان طالقانی این شهر دستگیر شد و در همان زمان پس از گشتن وی، مشخص شد که این متکدی بیش از ۳۵ میلیون ریال وجه نقد به همراه دارد.
 
پس از آن نیز، ۹ کیلو و ۳۰۰ گرم اسکناس مچاله در خانه او کشف شد.
 
متکدی معروف بوشهری ها که با حکم دادگاه برای همیشه از بوشهر تبعید شده بود، در حال حاضر در شهر کازرون به سر برده و تاکنون نیز شهرداری این شهر واکنشی نسبت به حضور او نداشته است.
 
وی در این شهر نیز در یکی از شعب بانک ها، حساب ویژه ای باز کرده و هر ۳ ماه یک بار برای انتقال پول های خود راهی بانک می شود.

منبع: میزان

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا