مجله تفر یحی آموزشی

کنایه پرویز پرستویی به استفاده از تصویرش برای تبلیغ سنگ قبر! Reviewed by Momizat on . کنایه پرویز پرستویی به استفاده از تصویرش برای تبلیغ سنگ قبر! ماجرای جنجالی و ناراحت کننده سنگ قبر و عکس حک شده پرویز پرستویی تنها برای تبلیغات!  جزئیات این تبلی کنایه پرویز پرستویی به استفاده از تصویرش برای تبلیغ سنگ قبر! ماجرای جنجالی و ناراحت کننده سنگ قبر و عکس حک شده پرویز پرستویی تنها برای تبلیغات!  جزئیات این تبلی Rating: 0

کنایه پرویز پرستویی به استفاده از تصویرش برای تبلیغ سنگ قبر!

محبوب کن - فیس نما

کنایه پرویز پرستویی به استفاده از تصویرش برای تبلیغ سنگ قبر!

photo-parastooi-for-the-controversial-monuments

ماجرای جنجالی و ناراحت کننده سنگ قبر و عکس حک شده پرویز پرستویی تنها برای تبلیغات!  جزئیات این تبلیغ عجیب را در بخش زیر دنبال کنید.

تصویر پرویز پرستویی بر روی سنگ قبر حک شد.

به گزارش سرمه از ایران ناز، این بازیگر با گذاشتن این عکس بر روی صفحه اینستاگرامش نوشت: «خیلی جالبه، امروزه روز به خاطر تحریم و تورم که زندگی رو برای مردم سخت کرده و امیدواریم که هرچه زودتر این مشکلات رفع بشه، بعضی‌هام تلاش می‌کنند به منافع خوبی برسند.

Photo-controversial-monuments-Parastooi-for-advertising-irannaz-com

مثلا اگه یه نگاه به بزرگراهامون بیاندازیم، می‌بینیم یکی چرم تبلیغ می‌کنه، یکی مبل تبلیغ می‌کنه و… حالا یکی هم پیدا شده در یکی از شهرهای شمال کشورمون و داره سنگ قبر می‌فروشه و برای تبلیغ از زنده‌یاد خسرو شکیبایی و بنده به عنوان تبلیغ استفاده کرده و جلوی مغازه‌اش نصب کرده. که نه خسرو عزیز خبر داره و نه حقیر. به نظر شما ابتکار جالبی نیست؟»

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا