مجله تفر یحی آموزشی

پیدا شدن سه گونی پر از پول از میان زباله های خانگی! Reviewed by Momizat on . پیدا شدن سه گونی پر از پول از میان زباله های خانگی! به گزارش سرمه به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رحیم ایزدمهر کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت بوکان پیدا شدن سه گونی پر از پول از میان زباله های خانگی! به گزارش سرمه به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رحیم ایزدمهر کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت بوکان Rating: 0

پیدا شدن سه گونی پر از پول از میان زباله های خانگی!

محبوب کن - فیس نما

پیدا شدن سه گونی پر از پول از میان زباله های خانگی!

۶۳۵۶۸۳۱۹۲۸۹۷۸۱۵۹۰۲

به گزارش سرمه به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رحیم ایزدمهر کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت بوکان گفت: به دنبال شکایات واصله مردمی مبنی بر تجمیع زباله توسط یک خانواده و ایجاد مزاحمت بهداشتی، با اخذ مجوز از دادستانی و با تشکیل اکیپی از مرکز بهداشت، شهرداری و نیروی انتظامی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در مشاهده اولیه برآورد شد که بیش از ۱۰۰ تن زباله توسط این خانواده در زمینی محصور در روبروری منزل مسکونی واقع در منطقه اسلام آباد بوکان در این مکان تجمیع شده است.

ایزد مهر خاطر نشان کرد: در کمال ناباوری در هنگام تخلیه زباله ها سه گونی اسکانس که برآورد می شود بالای ۳ میلیارد ریال باشد کشف شد.

کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت ادامه داد: هم اکنون اکیپ مشغول تخلیه زباله ها، شستشو و گندزدایی محل هستند.

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا