مجله تفر یحی آموزشی

پسر۱۲ ساله که دختر عمومی خود را کشت! Reviewed by Momizat on . پسر۱۲ ساله که دختر عمومی خود را کشت! پسر بچه‌ای حین بازی کردن با اسلحه شکاری باعث مرگ دختر عمومی خودش شد.   به گزارش مجله سرمه از باشگاه خبرنگاران، بنا بر خبر د پسر۱۲ ساله که دختر عمومی خود را کشت! پسر بچه‌ای حین بازی کردن با اسلحه شکاری باعث مرگ دختر عمومی خودش شد.   به گزارش مجله سرمه از باشگاه خبرنگاران، بنا بر خبر د Rating: 0

پسر۱۲ ساله که دختر عمومی خود را کشت!

محبوب کن - فیس نما

پسر۱۲ ساله که دختر عمومی خود را کشت!

پسر بچه‌ای حین بازی کردن با اسلحه شکاری باعث مرگ دختر عمومی خودش شد.
  ۶۳۵۳۲۶۲۷۲۴۳۸۱۹۴۴۰۹

به گزارش مجله سرمه از باشگاه خبرنگاران، بنا بر خبر دریافتی از سوی پلیس، سرهنگ شعبان‌ ترک‌ نیا از شوخی مرگبار با سلاح و عاقبت نافرجام خبر داد و اظهار داشت: دختری ۱۶ ساله در یکی از روستاهای شهرستان ملایر بر اثر شوخی با سلاح شکاری، زخمی و به بیمارستان منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر افزود: مأموران به محل مورد نظر اعزام و مشخص شد که پسر عموی ۱۲ساله بر اثر شوخی مرگبار با سلاح شکاری سبب مجروح شدن دختر عموی خود می‌شود که بلافاصله برای درمان به بیمارستان منتقل و به دلیل شدت صدمات وارده فوت می‌کند.

وی بیان کرد: عدم توجه به رعایت نکات حفاظتی و ارتقای سطح ایمنی در نگهداری سلاح، در دسترس بودن و مسلح بودن سلاح به گلوله واقعی و عدم لحاظ مکانی امن برای نگهداری سلاح و مهمات می‌تواند همیشه خطرساز و جبران‌ناپذیر باشد.

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا