مجله تفر یحی آموزشی

وقتی بازیگر هالیوودی دچار رسوایی اخلایی میشود! Reviewed by Momizat on . وقتی بازیگر هالیوودی دچار رسوایی اخلایی میشود! "چارلی شین" بازیگر هالیوودی برای سرپوش گذاشتن بر رسوایی اخلاقی‌اش قصد داشته ۲۰هزار دلار رشوه دهد!  به تازگی یک زن وقتی بازیگر هالیوودی دچار رسوایی اخلایی میشود! "چارلی شین" بازیگر هالیوودی برای سرپوش گذاشتن بر رسوایی اخلاقی‌اش قصد داشته ۲۰هزار دلار رشوه دهد!  به تازگی یک زن Rating: 0

وقتی بازیگر هالیوودی دچار رسوایی اخلایی میشود!

محبوب کن - فیس نما
وقتی بازیگر هالیوودی دچار رسوایی اخلایی میشود!
۰٫۲۵۲۵۳۵۰۰۱۲۹۰۶۹۱۰۱۷_irannaz_com
“چارلی شین” بازیگر هالیوودی برای سرپوش گذاشتن بر رسوایی اخلاقی‌اش قصد داشته ۲۰هزار دلار رشوه دهد!
 به تازگی یک زن آمریکایی به نام «کاپری اندرسون» مدعی شده که «چارلی شین» بازیگر سینمای هالیوود از وی سوء‌استفاده کرده و برای جلوگیری از انتشار خبر این رسوایی به وی پیشنهاد بیست هزار دلار رشوه را داده‌است.کاپری اندرسون علیرغم اینکه می‌داند سخن گفتن درباره این موضوع او را با دردسرهای زیادی روبه‌رو خواهد کرد، تصمیم گرفته موضوع را عیان سازد و حتی از این بابت از چارلی شین شکایت کند.

 
۰٫۲۵۲۵۳۵۰۰۱۲۹۰۶۹۱۰۱۷_irannaz_com
کاپری اندرسون در گفتگویی با اِی.بی.سی‌نیوز با بیان اینکه این اتفاق در هتل پلازای نیویورک رخ داده، از تلاش‌های چارلی شین برای سرپوش گذاشتن بر این قضیه صحبت کرده و می‌گوید: «چارلی خیلی دوست داشت با دادن حق‌السکوت به من، مرا وادار کند بر موضوع سرپوش بگذارم اما این اتفاقی است که افتاده!»
چارلی شین که طی سال‌های اخیر بیش از همه به خاطر بازی در مجموعه تلویزیونی «دو و نفر نصفی» شهرت یافته، پیش از این هم سابقه چنین رفتارهایی را داشته‌است. او یک بار به جرم ضرب و شتم یکی از دوستانش و یک بار هم به خاطر ضرب و شتم همسر کنونی‌اش «بروک مولر» تحت تعقیب قرار گرفت.

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا