مجله تفر یحی آموزشی

نیکبخت واحدی از کینه هایش و رفتن به پرسپولیس می گوید! Reviewed by Momizat on .  نیکبخت می گوید به خاطر لج و لجبازی به پرسپولیس رفت. به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا نیکبخت واحدی در تازه ترین مصاحبه خود حرف های زیادی درباره انتقال به پرسپولیس و ج  نیکبخت می گوید به خاطر لج و لجبازی به پرسپولیس رفت. به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا نیکبخت واحدی در تازه ترین مصاحبه خود حرف های زیادی درباره انتقال به پرسپولیس و ج Rating: 0

نیکبخت واحدی از کینه هایش و رفتن به پرسپولیس می گوید!

محبوب کن - فیس نما

 نیکبخت می گوید به خاطر لج و لجبازی به پرسپولیس رفت.

۵۷۰۴۴hp2
به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا نیکبخت واحدی در تازه ترین مصاحبه خود حرف های زیادی درباره انتقال به پرسپولیس و جنجال هایی که به راه افتاد، به زبان آورد.

او در بخشی از مصاحبه خود درباره دلایل انتقال به پرسپولیس گفت: «این اتفاق به خاطر لجبازی با مربی وقت و مدیرعامل وقت استقلال افتاد. خواستم تیم بزرگی را انتخاب کنم و آن زمان هنوز قطب سومی مثل سپاهان در فوتبال ایران وجود نداشت و فقط پرسپولیس و استقلال بود. در آن مقطع زمانی فکر می کنم بهترین تصمیم بود و به خاطر همین پرسپولیس را انتخاب کردم.»
۱۴۱۴۹۰۳_۲۲۷
 او در بخشی از صحبت های خود هم گفت: «من از سه نفر در دنیای فوتبالی ناراحتم و هیچ وقت نمی بخشم. اسم نمی برم ولی هیچ وقت آنها را نمی بخشم. انشاالله اگر عمری باقی ماند در برنامه شما می گویم. ولی هیچ وقت این سه نفر را نمی بخشم. نه من، نه خانواده ام و هیچ کدام از دور و بری های من این سه نفر را نمی بخشند.»

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا