مجله تفر یحی آموزشی

ماجرای عشقولانه معلم۴۳ ساله و شاگرد۱۳ ساله! Reviewed by Momizat on . ماجرای عشقولانه معلم۴۳ ساله و شاگرد۱۳ ساله! پسری ۱۳ ساله که عاشق معلم ۴۳ ساله خود شد با او رابطه نامشروع برقرار کرد و سپس ازدواج کردند. به گزارش ایران ناز این پ ماجرای عشقولانه معلم۴۳ ساله و شاگرد۱۳ ساله! پسری ۱۳ ساله که عاشق معلم ۴۳ ساله خود شد با او رابطه نامشروع برقرار کرد و سپس ازدواج کردند. به گزارش ایران ناز این پ Rating: 0

ماجرای عشقولانه معلم۴۳ ساله و شاگرد۱۳ ساله!

محبوب کن - فیس نما

ماجرای عشقولانه معلم۴۳ ساله و شاگرد۱۳ ساله!

۰٫۲۹۲۲۰۶۰۰۱۳۴۶۷۷۷۷۱۷ (۴)
پسری ۱۳ ساله که عاشق معلم ۴۳ ساله خود شد با او رابطه نامشروع برقرار کرد و سپس ازدواج کردند. به گزارش ایران ناز این پسر در سن ۱۳ سالگی عاشق معلم ۴۳ ساله اش شد و سپس توانست معلم خود را نیز راضی کند که با او ازدواج کند.
 
۰٫۲۹۲۲۰۶۰۰۱۳۴۶۷۷۷۷۱۷ (۱)
پس از مشخص شدن این موضوع مقامات قضایی ابتدا خانم معلم را دستگیر کردند چرا که با پسری که کوچکتر از سن قانونی بوده رابطه برقرار کرده است اما در دادگاه پس از صحبت های معلم، پسر در جایگاه قرار گرفت و اعلام کرد تمام این ماجرا بخاطر درخواست او بوده و معلمش هیچ نقشی نداشته و آنها عاشق یکدیگر شده بودند.
 
۰٫۲۹۲۲۰۶۰۰۱۳۴۶۷۷۷۷۱۷ (۲)
 
سرانجام دادگاه از زندانی کردن معلم منصرف شد اما او را از شغلش برکنار کرد و پس از ۴ ماه آنها با یکدیگر ازدواج کردند هم اکنون منتظر به دنیا آمدن فرزندشان هستند.
 
۰٫۲۹۲۲۰۶۰۰۱۳۴۶۷۷۷۷۱۷ (۴)

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا