مجله تفر یحی آموزشی

فعالیت 300 هیئت مذهبی در منطقه نیروگاه قم Reviewed by Momizat on . شبکه خبری قم : مدیر مجتمع فرهنگی تبلیغی نور از فعالیت 300 هیئت مذهبی در منطقه نیروگاه قم خبر داد. عبدالعلی غلامی در نشست مطبوعاتی با اشاره به مجتمع فرهنگی نور و شبکه خبری قم : مدیر مجتمع فرهنگی تبلیغی نور از فعالیت 300 هیئت مذهبی در منطقه نیروگاه قم خبر داد. عبدالعلی غلامی در نشست مطبوعاتی با اشاره به مجتمع فرهنگی نور و Rating:

فعالیت 300 هیئت مذهبی در منطقه نیروگاه قم

محبوب کن - فیس نما

شبکه خبری قم : مدیر مجتمع فرهنگی تبلیغی نور از فعالیت 300 هیئت مذهبی در منطقه نیروگاه قم خبر داد.


خبرگزاری فارس: فعالیت 300 هیئت مذهبی در منطقه نیروگاه قم

عبدالعلی غلامی در نشست مطبوعاتی با اشاره به مجتمع فرهنگی نور واقع در منطقه نیروگاه اظهار کرد: با وجود همه محرومیت‌هایی که در منطقه نیروگاه وجود دارد ولی مردم این منطقه جزو مشتاق‌ترین و علاقه‌مندترین مردم به آرمان‌های انقلاب هستند.

وی خاطرنشان کرد: مجتمع فرهنگی نور زیرمجموعه سازمان تبلیغات اسلامی استان قم فعالیت می‌کند و دارای امکاناتی مانند آمفی‌تئاتر،‌ سینما، استخر، واحد مشاوره و آموزش خانواده، واحد امور مساجد، مهد شکوفه‌های قرآنی، کتابخانه و واحد تربیت بدنی برادران و خواهران است. مدیر مجتمع فرهنگی تبلیغی نور با بیان اینکه 103 مسجد در منطقه نیروگاه وجود دارد گفت: منطقه نیروگاه از نظر علمی جزو مناطق پرافتخار بوده و در زمینه مسائل انقلابی و اعتلای دینی به خوبی درخشیده است.

وی عنوان داشت: 300 هیئت مذهبی در این منطقه وجود دارد که علاوه بر مساجد، در مدارس راهنمایی و متوسطه مشغول فعالیت هستند.

غلامی یادآور شد: 13 مؤسسه قرآنی در منطقه نیروگاه وجود دارد که فعالیت‌های قرآنی آنها چشمگیر است.

وی عنوان داشت: جمعیت 400 هزار نفری در منطقه نیروگاه وجود دارد که همه آنها جوان و پویا هستند و استقبال پرشوری از برنامه‌های این مجتمع داشته‌اند.

مدیر مجتمع فرهنگی تبلیغی نور یادآور شد: مجتمع فرهنگی نور به اجرای برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی می‌پردازد و برنامه‌های دینی و مذهبی را ساماندهی می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: نشست‌های دینی و جلسات پاسخ به سؤالات و شبهات در حوزه مسائل اعتقادی نسل جوان و دانش‌آموزان در مجتمع نور برگزار می‌شود.

غلامی با بیان اینکه ساماندهی مؤسسات قرآنی در دستور کار مجتمع نور قرار گرفته است گفت: باید از نظر تربیت و پرورش استعدادها زمینه‌ای ایجاد شود که نوجوانان و جوانان استعدادهای خود را پرورش دهند.

وی یادآور شد: دوره آموزشی ویژه ائمه جماعات برگزار شده تا در زمینه ارتباط، تعادل و تبادل فکری مباحثی ارائه شود.

مدیر مجتمع فرهنگی تبلیغی نور با اشاره به برگزاری همایش‌های سبک زندگی اسلامی گفت: همایش سبک زندگی فاطمی در ایام شهادت حضرت زهرا (س) برگزار شده است که مباحثی در زمینه تربیت فرزند و دفاع از ولایت در این همایش‌ها مطرح شد.

وی خاطرنشان کرد: تغذیه اسلامی از دیدگاه اسلام، سبک زندگی امام حسن مجتبی (ع) و سبک زندگی امام خمینی (ره) از جمله همایش‌های برگزار شده در این سلسله همایش‌های سبک زندگی اسلامی است.

غلامی با اشاره به کتابخانه مجتمع فرهنگی نور گفت: 21 هزار جلد کتاب در کتابخانه این مجتمع وجود دارد که 830 نفر در این کتابخانه عضویت دارند.

وی به رشته‌های ورزشی مجتمع نور اشاره کرد و افزود: ایروبیک، آمادگی جسمانی، کاراته، تکواندو، ووشو و شنا از جمله رشته‌های ورزشی است که در این مجتمع ارائه می‌شود.

بازگشت به بالا