مجله تفر یحی آموزشی

علی پروین در مورد شایعات اختلاس پسرش چه گفت؟ Reviewed by Momizat on . سرمه: چند وقتیه که مقامات دولتی از اختلاس و عدم عمل به تعهد فردی صحبت کردند که منسوب به پیشکوست فوتباله و علیرغم همه کنایه ها و عدم شفاف سازی ها همه ذهنها به سم سرمه: چند وقتیه که مقامات دولتی از اختلاس و عدم عمل به تعهد فردی صحبت کردند که منسوب به پیشکوست فوتباله و علیرغم همه کنایه ها و عدم شفاف سازی ها همه ذهنها به سم Rating: 0

علی پروین در مورد شایعات اختلاس پسرش چه گفت؟

محبوب کن - فیس نما

سرمه: چند وقتیه که مقامات دولتی از اختلاس و عدم عمل به تعهد فردی صحبت کردند که منسوب به پیشکوست فوتباله و علیرغم همه کنایه ها و عدم شفاف سازی ها همه ذهنها به سمت محمد پروین فرزند علی پروین معطوف شده… و اما واکنش علی پروین رو در برابر این اتهام بخوانید:

bisms.irali-parvin-2

پیشکسوت و اسطوره فوتبال ایران پس از درج اخباری مبنی بر بدهی ۲۵ میلیاردی محمد به دولت گفت: تا به حال پول کسی را نخوردم و نخواهم خورد.

۳۴۷۲۴۶_۹۱۹

علی پروین در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان  گفت: محمد کار اقتصادی می کند و می دانم که کار اشتباه انجام نمی دهد اگر بدهی هم وجود داشته باشد مثل کوه پشت محمد هستم.

۲_۸۴۱۰۲۹۰۰۱۱_L600

وی ادامه داد: روز شنبه در نشست مطبوعاتی پشت پرده تمام این تهمت ها را رو می کنم.

لازم به ذکر است در چند روز اخیر شایعاتی مبنی بر اینکه محمد پروین بدهی ۲۵ میلیاردی دولت را پرداخت نکرده در برخی رسانه ها منتشر شد که البته باشگاه خبرنگاران به طور کامل در چند و چون این اتفاقات بود اما صلاح دیدیم تا زمانیکه علی پروین در این باره اظهار نظر نکند رسما این موضوع را تا پایان روال قانونی مسکوت نگه داریم.

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا