مجله تفر یحی آموزشی

عضو یاکوزاها در تهران از ماجرای قتل در ناگویای ژاپن میگوید! Reviewed by Momizat on . عضو یاکوزاها در تهران از ماجرای قتل در ناگویای ژاپن میگوید! عامل جنایت در ناگویا در حالی منکر قتل جوان ایرانی شده که بازپرس جنایی دستور داده تا فیلم جنایت در ژا عضو یاکوزاها در تهران از ماجرای قتل در ناگویای ژاپن میگوید! عامل جنایت در ناگویا در حالی منکر قتل جوان ایرانی شده که بازپرس جنایی دستور داده تا فیلم جنایت در ژا Rating: 0

عضو یاکوزاها در تهران از ماجرای قتل در ناگویای ژاپن میگوید!

محبوب کن - فیس نما

عضو یاکوزاها در تهران از ماجرای قتل در ناگویای ژاپن میگوید!

عامل جنایت در ناگویا در حالی منکر قتل جوان ایرانی شده که بازپرس جنایی دستور داده تا فیلم جنایت در ژاپن و بازسازی صحنه قتل در پلیس آگاهی تهران بازبینی شود.
  ۶۳۶۰۶۷۵۹۶۸۶۸۷۴۳۶۱۰

به گزارش سرمه از جام جم ، این مرد که رسول نام دارد، عضو باند مافیایی مواد مخدر در ژاپن بود. او سی‌ام آذر سال گذشته در شهر ناگویای ژاپن در جریان درگیری خونین، مردی به نام میلاد را از پای در آورده و به همین اتهام تحت تعقیب پلیس ژاپن بود تا این‌که اوایل مرداد امسال در تهران بازداشت شد.

او در بازجویی پلیسی مدعی بود که از مقتول یک تلفن همراه به قیمت چهار میلیارد تومان خریده که مصرف‌کنندگان مواد با آن تماس می‌گرفتند، اما او شماره جدیدش را به مشتریانش اعلام کرده بود که همین موضوع باعث درگیری میان آنها شد.

در ادامه تحقیقات از وی، دو پسر جوان به بازپرس پرونده مراجعه و از عامل جنایت شکایت کرده و گفتند که در ناگویا کار می‌کردند که رسول آنها را مدتی گروگان گرفته و بعد از اخاذی و زورگیری از آنها مجبورشان کرده ناگویا را ترک کرده و به ایران بازگردند.

پس از شکایت این افراد بود که متهم دوباره در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران بازجویی و این بار مدعی شد گفته‌های آن دو شاکی را قبول ندارد، اگر آنها مدارکی درباره اخاذی، زورگیری و حتی گروگانگیری ارائه کنند که نشان دهد ۵۰۰ میلیون یا بیشتر خسارت دیده‌اند، حاضر است سه برابر خسارت مالی آنها را بپردازد.

با توجه به انکار‌های این متهم، بازپرس مرشدلو دیروز دستور دادکه برای فاش شدن جرایم متهم، او با دو شاکی جدید مواجهه حضوری شود.

از سوی دیگر با توجه به این که متهم به قتل چند روز قبل صحنه جنایت را بازسازی کرده و در آنجا منکر جنایت شده بود، بازپرس جنایی به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت داد تا برای مشخص شدن این ماجرا، تصویر بازسازی صحنه قتل را با تصویر درگیری منجر به قتل در ناگویای ژاپن، مطابقت دهند.

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا