مجله تفر یحی آموزشی

عرضه گران ترین شام دنیا و البته کمی احمقانه! Reviewed by Momizat on . عرضه گران ترین شام دنیا و البته کمی احمقانه! به گزارش مجله سرمه از ایران ناز یک سرآشپز بریتانیایی برای شام نوئل (کریسمس) منویی را پیشنهاد کرده که گرانترین شام د عرضه گران ترین شام دنیا و البته کمی احمقانه! به گزارش مجله سرمه از ایران ناز یک سرآشپز بریتانیایی برای شام نوئل (کریسمس) منویی را پیشنهاد کرده که گرانترین شام د Rating: 0

عرضه گران ترین شام دنیا و البته کمی احمقانه!

محبوب کن - فیس نما

عرضه گران ترین شام دنیا و البته کمی احمقانه!

۱۴۶۲۷۳۵۱۷۱-irannaz-com

به گزارش مجله سرمه از ایران ناز یک سرآشپز بریتانیایی برای شام نوئل (کریسمس) منویی را پیشنهاد کرده که گرانترین شام دنیا است.شاید بتوان آن را معجزه نوئل(کریسمس) نامید، در هر حال معجزه هم خرج دارد. بن اسپالدینگ ben spalding سرآشپز بریتانیایی منویی شامی را برای شب نوئل پیشنهاد کرده که گرانترین شام جهان محسوب می شود.

۱۴۶۲۷۳۵۰۸۸-irannaz-com

قیمت این منو ۱۵۳۸۶۱ یورو معادل ۲۰۳۲۵۰ دلار است. در واقع، این منو شامل چهار غذا برای چهار نفر است.سرآشپز رستوران ‘جان سالت’ لندن هر یک از خوراکی های به کار رفته در این شام را با دقت زیادی انتخاب کرده است. به عنوان مثال قیمت خربزه های دسر بیش از ۴۰۰۰ دلار است.همچنین سرکه بالزام ۱۵۰ ساله به کار رفته قیمتش کمتر از ۱۶۷۵ دلار نیست.این شام پرهزینه انتقادهای بسیاری را در بریتانیا که با بحران اقتصادی مواجه است و تدابیر ریاضتی را به مورد اجرا گذاشته برانگیخته است. سرآشپز برای دفاع از خود می گوید: حرفی نیست که قیمت این شام گران است اما ۸۰ درصد درآمد حاصل از این شام صرف امور خیریه خواهد شد.

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا