مجله تفر یحی آموزشی

شوخی های قهرمان المپیک در خط پایان! Reviewed by Momizat on . شوخی های قهرمان المپیک در خط پایان! اوسین بولت، دونده جامائیکایی مقتدرانه فینالیست دوی ۲۰۰متر شد.   به گزارش سرمه از باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت های مرحله نیمه شوخی های قهرمان المپیک در خط پایان! اوسین بولت، دونده جامائیکایی مقتدرانه فینالیست دوی ۲۰۰متر شد.   به گزارش سرمه از باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت های مرحله نیمه Rating: 0

شوخی های قهرمان المپیک در خط پایان!

محبوب کن - فیس نما

شوخی های قهرمان المپیک در خط پایان!

اوسین بولت، دونده جامائیکایی مقتدرانه فینالیست دوی ۲۰۰متر شد.
  ۶۳۶۰۷۱۳۴۷۶۱۲۸۲۴۶۹۰

به گزارش سرمه از باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت های مرحله نیمه نهایی دوی ۲۰۰متر مردان گروه دوم در المپیک ریو ۲۰۱۶ دقایقی پیش به اتمام رسید و در پایان اوسین بولت نامدار توانست با ثبت زمان ۱۹ ثانیه و ۷۸ صدم ثانیه به عنوان نفر اول گروه خود راهی مرحله بعدی شود.

پس از بولت، آندره ده گراس از کانادا و آدام جمیلی از بریتانیا در مکان های بعدی قرار گرفتند.

یکی از نکات جالب توجه این مسابقه در لحظات پایانی این رقابت رقم خورد که بولت همچون مسابقات گذشته اش در المپیک ریو در گام های پایانی که از حریفان پیش بود ، لبخند زد و سرعتش را آهسته کرد تا دونده کانادایی نیز به او برسد و تقریبا با هم و فقط با ۲ صدم ثانیه اختلاف با وی از خط پایان عبور کرد.

بولت چندین بار دیگر در المپیک ریو در مسابقاتش با لبخند از خط پایان عبور کرده بود تا گفته شود او المپیک را جدی نگرفته است.

۶۳۶۰۷۱۳۴۷۵۹۳۳۶۶۵۸۲

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا