مجله تفر یحی آموزشی

شایعات ضد و نقیض از زندگی و سلامت استاد شجریان! Reviewed by Momizat on . سرمه: بعضی اساتید هستند که یه دوره ای رفتن خارج از کشور و حتی پخش شدن صداشون رو از صدا و سیمای ایران تحریم کردن! یعنی اونهمه تحریمی که شدیم بس نبود و حالا باید سرمه: بعضی اساتید هستند که یه دوره ای رفتن خارج از کشور و حتی پخش شدن صداشون رو از صدا و سیمای ایران تحریم کردن! یعنی اونهمه تحریمی که شدیم بس نبود و حالا باید Rating: 0

شایعات ضد و نقیض از زندگی و سلامت استاد شجریان!

محبوب کن - فیس نما

سرمه: بعضی اساتید هستند که یه دوره ای رفتن خارج از کشور و حتی پخش شدن صداشون رو از صدا و سیمای ایران تحریم کردن! یعنی اونهمه تحریمی که شدیم بس نبود و حالا باید شنیدن صدای موسیقی بعضی اساتید رو هم تحمل میکردیم ولی اخیرا این استاد آواز کشور دوباره برگشتن کشور ولی ظاهرا حالشون خیلی خوب نیست و هر روز شایعاتی پیرامون سلامتی این خواننده بزرگ کشورمون شنیده میشه! و بعدش هم اطلاعیه ها و تکذیبها و اینا…

۹۱۴۹۸۹_۷۶۴

نسیم آنلاین: عضو هیئت مدیره خانه موسیقی شایعه به کما رفتن استاد شجریان را تکذیب کرد.

داود گنجه ای عضو هیئت مدیره خانه موسیقی در خصوص خبر به کما رفتن محمدرضا شجریان گفت: بنده طبق آخرین اطلاعاتی که دارم، محمدرضا شجریان هم اکنون دوران نقاهت مرحله اول شیمی درمانی را پشت سر میگذراد و امیدوارم با روحیه بهتری مرحله دوم شیمی درمانی را آغاز کند.

استاد شجریان به کما نرفته

وی افزود: طی تماسی که امروز صبح با علی مرادخانی ،معاون هنری ارشاد داشته ام ، حال عمومی محمدرضا شجریان طی جند روز اخیر تغییری نکرده و ایشان همچنان از ضعف جسمانی برخوردار است.


تکذیب شایعه پراکنیها درباره به کما رفتن شجریان

موسیقی ما: یکی از نزدیکان استاد محمدرضا شجریان در تماس با سایت «موسیقی ما» شایعاتی که ساعتی پیش در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر به اغما فرو رفتن استاد را تکذیب و تأکید کرد تغییر ناخوشایندی در وضعیت سلامتی ایشان رخ نداده و استاد همچنان در حال سپری کردن دوره درمانی خود هستند.

این فرد نزدیک به شجریان از مردم ایران خواست به شایعاتی که با اهداف خاص تولید و منتشر می‌شوند، توجه نکرده و برای سلامتی استاد دعا کنند.

و اما تصاویری از حضور استاد بصورت کاملا صحیح و سالم البته پیش اونور آبی ها!

۲۳۴۸y59gj9jamnew_ir-2

۱۰۱۲۷۱_۱۷۳

۳۰۰۷۶۵_۲۹۷۸۲۳۱۲۶۹۰۱۳۲۱_۱۰۰۰۰۰۲۰۹۰۸۲۷۶۶_۱۴۳۲۸۸۵_۱۳۲۸۹۸۶۰۸۶_n

۱۳۱۹۳۶۵۷۹۲۱

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا