مجله تفر یحی آموزشی

زیباترین و پرطرفدارترین بازیگران زن هالیوود نشین! + تصاویر Reviewed by Momizat on . بسرمه: زیبایی و خوش اندامی یکی از مسائلیه که این سالها بسیار مد شده تا جایی که همه دخترا و خانوما به هر قیمتی که هست حاضرن این دو صفت رو کسب کنند ولی خب همیشه ه بسرمه: زیبایی و خوش اندامی یکی از مسائلیه که این سالها بسیار مد شده تا جایی که همه دخترا و خانوما به هر قیمتی که هست حاضرن این دو صفت رو کسب کنند ولی خب همیشه ه Rating: 0

زیباترین و پرطرفدارترین بازیگران زن هالیوود نشین! + تصاویر

محبوب کن - فیس نما

بسرمه: زیبایی و خوش اندامی یکی از مسائلیه که این سالها بسیار مد شده تا جایی که همه دخترا و خانوما به هر قیمتی که هست حاضرن این دو صفت رو کسب کنند ولی خب همیشه همه چیز راحت بدست نمیاد! مخصوصا اگه پای ورزشهای سخت و طاقت فرسا در میون باشه واسه همینه که خیلی از خانوما به زیبایی بیشتر از خوش هیکلی اهمیت میدن چون زخمت زیادی نداره و له لطف واردات انبود لوازم آرایش و تکنیک های گریم براحتی قابل دستیابیه…

اما در این مطلب کاری به این صحبتها ندارم و میخوام شما رو با تعدادی از خانومها آشنا کنم که بالای پله های مد و زیبایی و خوش اندامی ایستادن و با اینکه سنی ازشون گذشته و حتی مادر هم شدن ولی هنوزم حرفی برای گفتن دارن!

هالی بری : او در حال گذراندن دهه چهارم زندگی اش استو صاحب یک دختر زیباست . او هفته ای ۵ روز و به مدت ۱ ساعت ورزش میکند.

 ۰٫۹۳۱۵۶۳۰۰۱۳۲۵۵۲۲۱۶۴_irannaz_com
آنجلینا جولی : او ۶ فرزند دارد . او با ایجاد تعادل میان زندگی کاری و خصوصی اش برنامه ای ایجاد کرده است تا بتواند به زیبایی و تناسب اندامش هم بپردازد. او متولد ۱۹۷۵ است.
 
۰٫۰۴۴۹۶۸۰۰۱۳۲۵۵۲۲۱۶۵_irannaz_com
مدونا : او ۵۲ ساله است اما طراوت و جوانی اش را هنوز هم حفظ کرده است تمرینات سخت ورزشی یکی از رازهای تناسب اندام وی است.
 
۰٫۱۶۲۷۵۲۰۰۱۳۲۵۵۲۲۱۶۵_irannaz_com
ویکتوریا بکهام : چه کسی میتواند حدس بزند که او ۴ زایمان داشته است و هنوز هم به عنوان یک مدل در حال کارکردن است.
 
۰٫۲۸۰۷۴۵۰۰۱۳۲۵۵۲۲۱۶۵_irannaz_com
مونیکا بلوچی : او در ۴۰ و ۴۵ سالگی دوبار زایمان کرده است اما هنوز هم مثل کسانیکه دهه ۲۰ زندگی را میگذرانند با طراوت و شاداب است.
 
۰٫۳۹۲۴۶۵۰۰۱۳۲۵۵۲۲۱۶۵_irannaz_com
هایدی کلوم : این هنرپیشه بین المللی آلمانی که مدل نیز هست مادر ۳ فرزند با تفاوت سنی اندک است و انجام تمرینات ورزشی را یکی از دلایل موفقیتش میداند.
 
۰٫۴۹۸۱۰۴۰۰۱۳۲۵۵۲۲۱۶۵_irannaz_com
جنیفر لوپز : او علی رغم زایمان دوقلوها هنوز هم اندامی مثال زدنی دارد. او هفته ای سه بار تمرینات بدنسازی انجام میدهد و مهمترین راز اندام متانسبش را انجام حرکت دراز نشست میداند.
 
۰٫۶۱۸۷۷۰۰۰۱۳۲۵۵۲۲۱۶۵_irannaz_com
پاورقی سرمه: البته بهتره فریب این چهره ای زیبا رو نخورید چون اگه یک روی صبح با چهره واقعی این اشخاص روبرو بشید به احتمال نود و نه درصد از ترس سکته ناقص رو زدید!

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا