مجله تفر یحی آموزشی

زن کلاهبرداری که قصد اخاذی از جوان ساده را داشت! Reviewed by Momizat on . زنی شیاد که با پیشنهاد ازدواج قصداخاذی و کلاهبرداری از یک جوان مشهدی را داشت از سوی پلیس فتا دستگیر شد. رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی با اعلام این خبر به رکنا زنی شیاد که با پیشنهاد ازدواج قصداخاذی و کلاهبرداری از یک جوان مشهدی را داشت از سوی پلیس فتا دستگیر شد. رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی با اعلام این خبر به رکنا Rating: 0

زن کلاهبرداری که قصد اخاذی از جوان ساده را داشت!

محبوب کن - فیس نما

index

زنی شیاد که با پیشنهاد ازدواج قصداخاذی و کلاهبرداری از یک جوان مشهدی را داشت از سوی پلیس فتا دستگیر شد.
رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی با اعلام این خبر به رکنا، گفت: با شکایتی از سوی مردی جوان مبنی بر اخاذی از وی با ترفند ازدواج موضوع در دستور کار تیمی از کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

سرهنگ جواد جهانشیری افزود: در بررسی اظهارات پسر فریب خورده ای مشخص شد وی از طریق شبکه اجتماعی بی تالک با زنی اهل یکی از استان های شمالی کشور آشنا شده و پس از مدتی آشنایی زن جوان با پیشنهاد ازدواج با هم قرار ملاقات می گذارند و با منصرف شدن پسر مشهدی از ازدواج ، زن جوان با تهدید انتشار تصاویر خصوصی این پسر ۲۰۰ میلیون ریال از وی اخاذی می کند.

وی تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا پس از بررسی دقیق اظهارات پسر فریب خورده پس از شناسایی مخفیگاه زن شیاد او را دستگیر کردند.

سرهنگ جهانشیری اظهار داشت: زن ۳۴ ساله با نام مستعار “هدیه” که دارای سابقه کیفری است در مواجهه با مستندات دیجتالی به جرم خود اعتراف کرد.

وی با اشاره به معرفی متهم به دادسرا گفت: متاسفانه در برخی مواقع، به جای استفاده مطلوب و شایسته از موقیعت و امکانات فضای سایبری توسط شهروندان و کاربران، شاهد سوء‌استفاده از این فضا توسط برخی افراد کلاهبردار و اخاذ هستیم که لازم است با ارتقاء سطح فرهنگ سواد واخلاق سایبری در سطح جامعه و هوشیاری از طرف کاربران و نظارت مستمر پلیس فتا دست برخی افراد سودجورا از این فضا کوتاه شود.

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا