مجله تفر یحی آموزشی

خودزنی رضا رشید پور در مقابل اظهار نظر مریلا زارعی! Reviewed by Momizat on . مجله خبری سرمه: رضا رشیدپور از اون برنامه سازهاییه که بیشتر مدل مهمان و مجری میسازه و سعی میکنه با ابتکارات و ایده های خاصی برنامه مخاطب پسندی ارائه بده و البته مجله خبری سرمه: رضا رشیدپور از اون برنامه سازهاییه که بیشتر مدل مهمان و مجری میسازه و سعی میکنه با ابتکارات و ایده های خاصی برنامه مخاطب پسندی ارائه بده و البته Rating: 0

خودزنی رضا رشید پور در مقابل اظهار نظر مریلا زارعی!

محبوب کن - فیس نما

۹۵-۰۴-۲۶۳

مجله خبری سرمه: رضا رشیدپور از اون برنامه سازهاییه که بیشتر مدل مهمان و مجری میسازه و سعی میکنه با ابتکارات و ایده های خاصی برنامه مخاطب پسندی ارائه بده و البته مخاطب عام معمولا زردپسند بوده!

و اما یه بازیگر محبوب و البته خانوم این مطلب رو بصورت رسانه ای مطرح کرد و نظر شخصی خودش رو گفت… در ادامه این جریان رضا رشیدپور که چند سالیه توی صدا و سیما حضور نداره بخاطر ممنوع التصویری احتمالی و برای خودش بصورت شخصی برنامه میسازه و توی نت پخش میکنه حسابی ذوق زده شده و فرصت خوبی پیدا کرده که دوباره خودش رو مطرح کنه و شروع کرده به بیانیه دادن تو پیج شخصی خودش و البته در مقابل اظهار نظر خانوم مریلا زارعی خودزنی کرده و خلاصه خودتون بخونید ماجرا چی بوده:

۲۰۱۴۰۸۱۶۱۲۳۷۵۰-۱-۳۰۰x215

به گزارش سینما سینما، مریلا زارعی بازیگر سینما در بخشهایی از مصاحبه خود با نشریه تبار از برنامه رضا رشیدپور با عنوان یک برنامه «شبه زرد» یاد کرده بود.

 این بازیگر اظهار داشت: من وقتی به برنامه رشیدپور رفتم فکر می‌کردم به برنامه‌ای می‌روم که قرار است در آن حرف های جدی و مهمی زده شود. درباره مسایل و مشکلات جامعه. اما در پلان اول دیدم که ‌ای‌داد بی‌داد من با مصاحبه‌ای  شبه زرد و مسایل دیگری مواجه هستم.

c_رضا-رشیدپور-دید-در-شب-را-فروخت-beroztarin-com-0
رضا رشیدپور مجری و تهیه کننده برنامه «حالا خورشید» در اینستاگرامش نوشت:

در جنگ این روزهای رنگی، ترجیح میدهم در حافظه ام سپید بمانید.

بانوی هنرمند سرکار خانم مریلا زارعی عزیز، سلام عرض می کنم. اظهار نظر سرکار عالی را در چندین خبرگزاری محترم مطالعه کردم و دانستم که برنامه های من را زرد خطاب فرموده اید. حالا که پس از نزدیک به یک دهه کماکان گفتگوی کم نظیرمان در شب شیشه ای را به یاد دارید سبب افتخار من است. پس به عنوان یک برنامه ساز زرد – البته به تعبیر سرکار عالی – فاش می گویم که شما را بازیگری بسیار وزین و مودب می دانم و همواره توانایی تان در ایفای سخت ترین نفش ها را تحسین می کنم. بی شک شما یکی از ارزنده ترین همکاران من هستید که همواره به حق درخشیده و به عشق مانا شده اید. پس در جنگ ابن روزهای رنگی، ترجیح می دهم که در حافظه ام سپید بمانید. چون شما را از جنس اشاره های درد می دانم و نه از بدجنسی کنایه های زرد. حالا یک دهه از آن شب متفاوت سپری شده و من ترجیح می دهم بدون استفاده از قلم موی زرد رنگی که به من نسبت داده اید روی بوم سپید نگاه زلال شما و طرفداران با وقار و فرهیخته تان کلام ارادت و احترام بنویسم. بی هیچ رنگی و درنگی. و اتفاقا با صدای بلند بگویم که مریلا زارعی اولین بازیگری بود که با اقتدار و اعتماد به نغس هنرمندانه به من کمک کرد که حداقل یک بار هم که شده، مفهوم هاردتاک واقعی را به مخاطبانمان نشان بدهیم.
بانوی سبز اندیش ایرانی، این همکار زردتان همیشه ارادتمند شما باقی خواهد ماند. یا علی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا