مجله تفر یحی آموزشی

خواهش مهدی رحمتی از استقلالی ها” فحش ندید” Reviewed by Momizat on . خواهش مهدی رحمتی از استقلالی ها" فحش ندید" دروازه بان استقلال با انتشار متنی در صفحه خود هواداران استقلال را به صبر دعوت کرد.      به گزارش سرویس ورزشیمجله خبری خواهش مهدی رحمتی از استقلالی ها" فحش ندید" دروازه بان استقلال با انتشار متنی در صفحه خود هواداران استقلال را به صبر دعوت کرد.      به گزارش سرویس ورزشیمجله خبری Rating: 0

خواهش مهدی رحمتی از استقلالی ها” فحش ندید”

محبوب کن - فیس نما

خواهش مهدی رحمتی از استقلالی ها” فحش ندید”

دروازه بان استقلال با انتشار متنی در صفحه خود هواداران استقلال را به صبر دعوت کرد.
 

JamNewsImage09301931

 

 به گزارش سرویس ورزشیمجله خبری سرمه از “جام نیوز”، استقلالی های تهران در اولین دیدار مهدی رحمتی در لیگ شانزدهم با نتیجه دو بر یک برابر آبی های خوزستان شکست خوردند. شاگردان منصوریان در دومین دیدار خود در لیگ برتر در حالی موفق به کسب سه امتیاز نشدند که در دیدار ابتدایی خود نیز برابر نفت تهران به تساوی دست یافته بودند.

مهدی رحمتی که اولین حضور خود در لیگ شانزدهم را درون دروازه استقلال تجربه می کرد، پس از شکست آبی ها با انتشار متنی در اینستاگرام خود برای هواداران استقلال نوشت: اندکی صبر سحر نزدیک است. با فحاشی و بی احترامی و انتقاد چیزی درست نمیشه، فقط حمایته که میتونه به این تیم وبازیکنای جدید کمک کنه، لطفاً کمی صبور باشیم.

JamNewsImage18500489

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا