مجله تفر یحی آموزشی

خاطره تصویری یک پلنگ از شکار یک تمساح در یک روز گرم! Reviewed by Momizat on . خاطره تصویری یک پلنگ از شکار یک تمساح در یک روز گرم! پلنگ خالدار امریکایی که در یک روز گرم تابستانی برای نوشیدن آب به کنار رودخانه آمده بود با دیدن یک تمساح جوا خاطره تصویری یک پلنگ از شکار یک تمساح در یک روز گرم! پلنگ خالدار امریکایی که در یک روز گرم تابستانی برای نوشیدن آب به کنار رودخانه آمده بود با دیدن یک تمساح جوا Rating: 0

خاطره تصویری یک پلنگ از شکار یک تمساح در یک روز گرم!

محبوب کن - فیس نما

خاطره تصویری یک پلنگ از شکار یک تمساح در یک روز گرم!

پلنگ خالدار امریکایی که در یک روز گرم تابستانی برای نوشیدن آب به کنار رودخانه آمده بود با دیدن یک تمساح جوان تصمیم گرفت او را شکار کند و بخورد.
 
پلنگ و تمساح شکار تمساح توسط پلنگ + عکس

 

به گزارش سرویس گوناگون جام نیـوز، پلنگ خالدار امریکایی که در یک روز گرم تابستانی برای نوشیدن آب به کنار رودخانه آمده بود با دیدن یک تمساح جوان تصمیم گرفت او را شکار کند و بخورد.

 
“جگوار” یا پلنگ خالدار امریکایی یکی از خطرناکترین شکارچیان حیات وحش برزیل است که می‌تواند به سرعت از درخت‌ها بالا برود و خود را مخفی کند و در کمین بنشیند. این نوع از پلنگ ها شناگران خوبی هستند و گاهی ماهی هم می‌خورند. جگوار به کمک پنجه و آروارهٔ نیرومندش می‌تواند شکارهای بزرگی مانند تاپیر، میمون و گوزن را از پا درآورد ولی اگر مجبور شود سراغ خزندگان و لاک‌پشتها می‌رود و حتی گاهی تمساح نیز می‌رود؛ عکس هایی که لوئیز کلود در کنار رودخانه برزیل از یکی از همین پلنگ ها برداشت صحنه نادر حمله او به یک تمساح جوان را به تصویر کشید.
 
این پلنگ که احتمالا مدت‌ها موفق به شکار نشده بود در حالی که برای نوشیدن آب در یک روز گرم تابستانی به کنار رودخانه آمد با دیدن تمساح جوان به فکر شکار او افتاد. عکس های او لحظه کمین و حمله این شکارچی خطرناک را به تصویر می‌کشد.
IMG18171000 IMG18171123 IMG18171178  IMG18172850 IMG18172889 IMG18172956

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا