مجله تفر یحی آموزشی

حمله موشکی به کمپ سازمان مجاهدین در کمپ لیبرتی + تصاویر Reviewed by Momizat on . مجله سرمه: خبرها حکایت از حمله موشکی افرادی ناشناس به مقر سازمان مجاهدین در کمپ پناهدنگان لیبرتی داره که هنوز تا این لحظه گروهی مسئولیت این حمله رو بر عهده نگرف مجله سرمه: خبرها حکایت از حمله موشکی افرادی ناشناس به مقر سازمان مجاهدین در کمپ پناهدنگان لیبرتی داره که هنوز تا این لحظه گروهی مسئولیت این حمله رو بر عهده نگرف Rating: 0

حمله موشکی به کمپ سازمان مجاهدین در کمپ لیبرتی + تصاویر

محبوب کن - فیس نما

مجله سرمه: خبرها حکایت از حمله موشکی افرادی ناشناس به مقر سازمان مجاهدین در کمپ پناهدنگان لیبرتی داره که هنوز تا این لحظه گروهی مسئولیت این حمله رو بر عهده نگرفته…

images

به گزارش مشرق به نقل از السومریه نیوز، سرهنگ «سعد معن» سخنگوی فرماندهی عملیات بغداد در بیانیه ای اعلام کرد: روز دوشنبه چند موشک به پایگاه لیبرتی شلیک شده است.

imaالges
جزئیات بیشتری از تلفات و خسارات احتمالی این حملات و منبع این حمله موشکی اعلام نشده است.

خبر حمله به کمپ گروهک تروریستی منافقین در حالی اعلام می شود که منابع عراقی دوشنبه شب از فرود آمدن ۱۴ موشک کاتیوشا در اطراف فرودگاه بین المللی بغداد خبر دادند.

به گزارش خبرنگار ایرنا از بغداد، ساعتی پس از اذان مغرب چهار نقطه بغداد از جمله فرودگاه بین المللی، با بیش از ۲۵ گلوله خمپاره و موشک مورد حمله قرار گرفت.

صدای برخورد موشک ها به اهدافشان اهالی برخی مناطق را به خیابان ها کشاند.

منابع به خبرنگار ایرنا گفتند که این حملات به فرودگاه بین المللی، فرودگاه قدیمی المثنی در منطقه کرخ ، الغزالیه در شمال و العامریه در غرب بغداد صورت گرفته است.
ind5ex

۲۳۲۱۱۳_۵۶۰
هویت عاملان این حملات مشخص نیست.

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا