مجله تفر یحی آموزشی

حضور زنان و دختران در میان تماشاچیان ورزشگاه آزادی + تصاویر Reviewed by Momizat on . مجله خبری سرمه: حضور زنان در ورزشگاهها همیشه از اون مسائلی بوده که دستخوش کشمکشهای سیاسی و غیر سیاسی بوده و این وسط حقوق زنان بوده که مورد سوء استفاده قرار میگر مجله خبری سرمه: حضور زنان در ورزشگاهها همیشه از اون مسائلی بوده که دستخوش کشمکشهای سیاسی و غیر سیاسی بوده و این وسط حقوق زنان بوده که مورد سوء استفاده قرار میگر Rating: 0

حضور زنان و دختران در میان تماشاچیان ورزشگاه آزادی + تصاویر

محبوب کن - فیس نما

مجله خبری سرمه: حضور زنان در ورزشگاهها همیشه از اون مسائلی بوده که دستخوش کشمکشهای سیاسی و غیر سیاسی بوده و این وسط حقوق زنان بوده که مورد سوء استفاده قرار میگرفته… و اما اینکه آیا مشکل جمعیت زنان کشور ما حضور در ورزشگاهها است و یا اینکه چند دهم درصد این جمعیت جامعه چنین دغدغه ای دارند بحثی مفصل می طلبد… ولی اینبار در مسابقات والیبال شاهد حضور زنان در ورزشگاه بودیم که دقیقا مشخص نیست توسط کدام مسئول و با هماهنگی کدام جناح و توسط چه مدیری هماهنگ شده و این خود از اون رازهاییه که فقط خدا میدونه…

تیم ملی والیبال کشورمان در بازی اول هفته سوم لیگ جهانی ۲۰۱۶ در ورزشگاه دوازده هزار نفری آزادی مقابل تیم‌ ملی صربستان قرار گرفت و موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی برسد و اولین شکست صرب‌ها در این مسابقات را رقم بزند.

یکی از حاشیه های جالب این دیدار، حضور تعدادی از بانوان در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی بود که تیم ملی والیبال کشورمان را مورد تشویق خود قرار دادند.

همچنین خانواده بازیکنان تیم ملی در سالن آزادی حاضر شدند. این اولین بار درچند سال گذشته است که بانوان اجازه حضور در سالن را پیدا می کنند.

بدین ترتیب سرانجام بانوان هم در سالن آزادی تهران در جریان بازی تیم های ملی والیبال ایران و صربستان حضور یافتند و بدین ترتیب ممنوعیت هایی که برای مدتی مانع از حضور زنان در ورزشگاه جهت تماشای بازی‌های والیبال شده بود، به پایان رسید.

۹۰۳۴۷۷_۴۷۸ ۹۰۳۴۷۸_۷۵۰ ۹۰۳۴۷۹_۵۴۷ ۹۰۳۴۸۰_۳۲۵ ۹۰۳۴۸۱_۶۹۳ ۹۰۳۴۸۲_۸۸۴

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا