مجله تفر یحی آموزشی

ثروت افسانه ای بازیکن پرسپولیس از بازی توپ و دنیا! Reviewed by Momizat on . ثروت افسانه ای بازیکن پرسپولیس از بازی توپ و دنیا! کسی نمیتونه منکر درآمد نجومی بازیکنان فوتبال بشه و البته حرف و حدیث های بسیاری هم در این رابطه هست و به قول ق ثروت افسانه ای بازیکن پرسپولیس از بازی توپ و دنیا! کسی نمیتونه منکر درآمد نجومی بازیکنان فوتبال بشه و البته حرف و حدیث های بسیاری هم در این رابطه هست و به قول ق Rating: 0

ثروت افسانه ای بازیکن پرسپولیس از بازی توپ و دنیا!

محبوب کن - فیس نما

ثروت افسانه ای بازیکن پرسپولیس از بازی توپ و دنیا!

کسی نمیتونه منکر درآمد نجومی بازیکنان فوتبال بشه و البته حرف و حدیث های بسیاری هم در این رابطه هست و به قول قدیمیا که میگن هرجا پول هست فساد هم هست!

اما در این مطلب میخوایم در مورد یه مصداق کوچولو از این ثورتهای بادآورده صحبت کنیم و یک بازیکن خوش تیکنیک و محبوب که خیلی از ورزش دوستا باهاش خاطره دارن و طی دوران ورزشی خودش دارای شخصیت خاص بوده و البته از نظر درآمد و ثروت هم میشه گفت خاص بوده…

جادوگر فوتبال ایران و پیش کسوت فوتبال پرسپولیس، علی آقای کریمی!

۶۳۵۷۹۸۵۰۰۵۱۶۰۴۳۶۳۳

به گزارش مجله سرمه از جام جم آنلاین ، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران این ویلا را که البته بیشتر شبیه کاخ است با هزینه ای نزدیک به ۱۷ میلیارد تومان ساخته است.

نمایی از ویلای با شکوه و بسیار گران قیمت این بازیکن خوش تکنیک را در این عکس می بینید، عکسی که اتومبیل مدل بالا و میلیاردی این بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران هم قابل رویت است.

۶۳۶۰۶۲۴۲۷۰۵۹۸۲۸۱۰۰

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا