مجله تفر یحی آموزشی

توقیف موتور سیکلتی با ۱۴ کیلو تریاک! Reviewed by Momizat on . توقیف موتور سیکلتی با ۱۴ کیلو تریاک! خبرگزاری سرمه به نقل از ایسنا: فرمانده انتظامی شهرستان پاسارگاد از کشف ۱۴ کیلو و ۷۵۰ گرم تریاک از یک دستگاه موتورسیکلت با ه توقیف موتور سیکلتی با ۱۴ کیلو تریاک! خبرگزاری سرمه به نقل از ایسنا: فرمانده انتظامی شهرستان پاسارگاد از کشف ۱۴ کیلو و ۷۵۰ گرم تریاک از یک دستگاه موتورسیکلت با ه Rating: 0

توقیف موتور سیکلتی با ۱۴ کیلو تریاک!

محبوب کن - فیس نما

توقیف موتور سیکلتی با ۱۴ کیلو تریاک!

c_نسخه-و
خبرگزاری سرمه به نقل از ایسنا: فرمانده انتظامی شهرستان پاسارگاد از کشف ۱۴ کیلو و ۷۵۰ گرم تریاک از یک دستگاه موتورسیکلت با هوشیاری ماموران پلیس راه سعادت شهر، خبر داد.
 
سرهنگ کرم‌الله گودرزی، گفت: ماموران پلیس راه سعادت شهر با همکاری ماموران پلیس آگاهی شهرستان پاسارگاد هنگام کنترل وسایط نقلیه عبوری به یک دستگاه موتورسیکلت هوندا که اقدام به حرکات مارپیچ می‌کرد مشکوک شدند.

وی افزود: با اقدام به موقع ماموران موتورسیکلت متوقف شد اما هنگام انتقال به پارکینگ راکب آن فرار کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان پاسارگاد ادامه داد: دقایقی بعد یک دستگاه پراید با سرنشینی دو مرد و یک زن ضمن ورود به محوطه پارکینگ پلیس راه، قصد داشتند موتورسیکلت توقیفی را از محوطه خارج کنند که پلیس هر سه نفر را دستگیر کرد.

گودرزی افزود: در بازرسی از موتورسیکلت توقیف شده ۱۴ کیلو و ۷۵۰ گرم تریاک که به صورت ماهرانه‌ای در قسمت زین جاسازی شده بود، کشف شد.

فرمانده پلیس پاسارگاد از کشف شش دستگاه تلفن همراه از سه متهم بازداشت شده خبر داد و گفت: هر سه متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا