مجله تفر یحی آموزشی

بمب افکنهای خفن روسیه در پایگاه هوایی همدان+ تصاویر Reviewed by Momizat on . بمب افکنهای خفن روسیه در پایگاه هوایی همدان+ تصاویر «توافق نظامی جدید میان ایران و روسیه به روسیه اجازه خواهد داد تا زمان پرواز جنگنده های بمب افکن خود را تا ۶۰ بمب افکنهای خفن روسیه در پایگاه هوایی همدان+ تصاویر «توافق نظامی جدید میان ایران و روسیه به روسیه اجازه خواهد داد تا زمان پرواز جنگنده های بمب افکن خود را تا ۶۰ Rating: 0

بمب افکنهای خفن روسیه در پایگاه هوایی همدان+ تصاویر

محبوب کن - فیس نما

بمب افکنهای خفن روسیه در پایگاه هوایی همدان+ تصاویر

«توافق نظامی جدید میان ایران و روسیه به روسیه اجازه خواهد داد تا زمان پرواز جنگنده های بمب افکن خود را تا ۶۰ درصد کاهش داده و ضمن کم کردن هزینه ها، میزان تاثیرگذاری حملات هوایی خود را نیز ارتقا دهد.»
 
JamNewsImage12033757

 
 

به گزارش مجله سرمه از جام نیـوز، پایگاه لبنانی المصدر نیوز (Almasdarnews) در گزارشی مدعی شد تصاویری را به صورت اختصاصی از بمب افکن های روسی در پایگاه هوایی «نوژه» در همدان ایران به دست آورده است.

این پایگاه مدعی شد: «المصدر به تصاویری اختصاصی از جنگنده های روسی اعزام شده به یک پایگاه هوایی در همدان در غرب ایران دست یافته است. توافق نظامی جدید میان ایران و روسیه به روسیه اجازه خواهد داد تا زمان پرواز جنگنده های بمب افکن خود را تا ۶۰ درصد کاهش داده و ضمن کم کردن هزینه ها، میزان تاثیرگذاری حملات هوایی خود را نیز ارتقا دهد.

پیش از این جنگنده های روسی برای بمباران اهداف خود در نزدیکی پالمیرای سوریه باید مسیری نزدیک به ۲٫۱۵۰ کیلومتر را طی می کردند. اما پایگاه هوایی همدان در ایران تنها ۹۰۰ کیلومتر با پالمیرا فاصله دارد.»

Russian-jets-in-Iran-774x516

Russian-jets-in-Iran-4-774x516

Russian-jets-in-Iran-3-774x516

پیش از این نیز روزنامه النشره لبنان، مدعی شده بود که منابع خبری از رسیدن جنگنده های بمب افکن “تو-۲۲ إم۳” روسیه به پایگاه هوایی همدان خبر دادند که قرار است از این شهر علیه داعش در سوریه وارد عمل شوند.

به نوشته النشره، ایستگاه هوایی روسیه اعلام کرده که این اقدام باعث خواهد شد تا به میزان ۶۰ درصد از مسافت برای جنگنده های روس جهت عملیات هوایی علیه داعش در سوریه کاسته شود. بنا بر این گزارش، پایگاه هوایی حمیمیم سوریه قادر نیست تا این نوع جنگنده ها را در خود جای دهد و امکان حفظ آنها در این پایگاه میسر نیست.

s44s index

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا