مجله تفر یحی آموزشی

با شکارچیان متخلف کرمانشاهی برخورد می شود! Reviewed by Momizat on . با شکارچیان متخلف کرمانشاهی برخورد می شود! به گزارش مجله سرمه به نقل از ایسنا، بهادر چراغی،گفت: طی چهار ماهه نخست امسال ۷۶ صیاد و شکارچی متخلف در کرمانشاه دستگی با شکارچیان متخلف کرمانشاهی برخورد می شود! به گزارش مجله سرمه به نقل از ایسنا، بهادر چراغی،گفت: طی چهار ماهه نخست امسال ۷۶ صیاد و شکارچی متخلف در کرمانشاه دستگی Rating: 0

با شکارچیان متخلف کرمانشاهی برخورد می شود!

محبوب کن - فیس نما

با شکارچیان متخلف کرمانشاهی برخورد می شود!

۶۳۶۰۵۵۷۹۶۸۲۲۰۴۷۰۰۳

به گزارش مجله سرمه به نقل از ایسنا، بهادر چراغی،گفت: طی چهار ماهه نخست امسال ۷۶ صیاد و شکارچی متخلف در کرمانشاه دستگیر شدند و ۵۶ پرونده برای افراد متخلف تشکیل شد.

وی ادامه داد: از شکارچیان ۱۱۹۳ قطعه ماهی، ۱۲۵ قطعه پرنده(عمدتا کبک و تیهو) و ۱۰ راس پستاندار وحشی شامل آهو، کل و گراز کشف شد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه اظهار کرد: همچنین از شکارچیان ۱۲ قبصه انوع اسلحه شکاری و ساچمه‌زنی و ۱۴۶ مورد انواع ادوات شکار مانند تور، قفس، موتور برق و … کشف شد.

این مسئول گفت: خوشبختانه در این مدت موردی از برخورد شکارچیان متخلف با محیط‌بانان و آسیب دیدن محیط‌بانان نداشتیم.

چراغی همچنین از وقوع ۶ مورد آتش‌سوزی به وسعت ۱۳ هکتار در مناطق تحت مدیریت محیط زیست در این مدت خبر داد و تصریح کرد: عمده این آتش‌سوزی‌ها در منطقه حفاظت شده بیستون رخ می‌دهد.

وی از کمبود محیط‌بان در مناطق تحت مدیریت محیط زیست استان کرمانشاه هم یاد کرد و افزود: ما ۶۰ محیط‌بان داریم که این تعداد کم جوابگوی وسعت مناطق تحت مدیریت محیط زیست و غنای تنوع زیستی استان نیست.

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا