مجله تفر یحی آموزشی

اینا رو بخوری میل جنسیت میره بالا ! Reviewed by Momizat on . مجله خبر سرمه: مسائل زناشویی و داشتن روابط جنسی سالم و با کیفیت از اون مسائلی هست که کمتر بهش پرداخته شده و بخاطر فرهنگ و حجب و حیایی که در اجتماع ایرانی وجود د مجله خبر سرمه: مسائل زناشویی و داشتن روابط جنسی سالم و با کیفیت از اون مسائلی هست که کمتر بهش پرداخته شده و بخاطر فرهنگ و حجب و حیایی که در اجتماع ایرانی وجود د Rating: 0

اینا رو بخوری میل جنسیت میره بالا !

محبوب کن - فیس نما

za4-3367

مجله خبر سرمه: مسائل زناشویی و داشتن روابط جنسی سالم و با کیفیت از اون مسائلی هست که کمتر بهش پرداخته شده و بخاطر فرهنگ و حجب و حیایی که در اجتماع ایرانی وجود داره شاید کمتر مورد توجه بوده لکن نمیشه از اهمیت این بخش از زندگی مشترک صرفه نظر کرد و به مشکلاتنش نپرداخت که یکی از اون مشکلات کاهش میل جنسی در طرفین هست که گاهی زن و مرد رو دچار مشکلات عمیق زندگی میکنه…

علی رغم وجود اعلام رسمی از گوشه و کنار خبر می رسد که یکی از شایع ترین مشکلات میان زوج ها عدم تمایل جنسی است. مشکلی که در بسیاری از موارد با راهکارهای ساده ای هم چون رعایت برخی اصول تغذیه رفع و رجوع می شود. به همین خاطر، در گزارش پیش رو شما را با خوراکی های ساده و در دسترس که میل شما به رابطه جنسی را افزایش می دهد آشنا می کنیم:

بلغور جو دو سر
ظاهر نه چندان جذاب و طعم نه چندان لذت بخش موجب حذف این خوراکی از سبد غذایی بسیاری از خانواده های شده است؛ اما همین خوراکی دوست نداشتنی تأثیر چشم گیری در زندگی عاطفی و افزایش میل جنسی ایفا می کند. علاوه بر این ویژگی شگفت انگیز، بلغور جو دو سر حاوی نوعی فیبر به نام بتا گلوکن و مقادیر ناچیزی کلسترول است که احتمال ابتلا به بیماری های قلبی را تا حد زیادی کاهش می دهد. مسأله ای که به شکل مستقیم رابطه جنسی را تحت تأثیر قرار می دهد؛ چراکه گفته می شود قلب سالم پیش شرط و ضامن یک رابطه جنسی لذت بخش است.

موز
این میوه زرد رنگ و لذیذ حاوی مقادیر قابل توجهی پتاسیم و فولات است. فولات ضمن بهبود گردش خون در بدن منجر به تولید سلول های جدید نیز می شود. سیستم گردش خون ارتقا یافته به افزایش میل جنسی کمک بسیاری می کند؛ بنابراین اگر تمایل چندانی به رابطه جنسی با همسر خود ندارید مصرف موز در برنامه روزانه خود قرار دهید.

آب
نوشیدنی ساده، مفید و همیشه در دسترس که به نظر نمی رسد بتواند نقشی در کیفیت رابطه جنسی داشته باشد؛ ولی آب با پیشگیری از خشک شدن بدن به مرطوب نگه داتشن بدن کمک شایانی می کند. امری که برای بهره مندی از یک رابطه جنسی لذت بخش حیاتی است. علاوه بر این، آب مواد شیمیایی مضر، سموم بدن و بوی بد غذاها را از بین می برد و از این طریق به شاداب باقی ماندن بدن کمک می کند.

فلفل تند
همه ما حس سوختن را پس از خوردن غذاهای تند تجربه کرده ایم، حسی که از وجود کپسایسن در این غذاها ناشی می شود. ترکیبی شیمیایی که با افزایش سوخت و ساز بدن انرژی و استقامت بیشتری به فرد می بخشد. ترکیبی عجیبی که در بهتر شدن زندگی جنسی زوج ها نقش به سزایی دارد.

منبع: سلامت نیوز

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا