مجله تفر یحی آموزشی

انسانهایی که قورباغه میخورند، عامل انقراض قورباغه ها! Reviewed by Momizat on . انسانهایی که قورباغه میخورند، عامل انقراض قورباغه ها! هر سال حدود یک میلیارد قورباغه توسط انسانها خورده می شوند. به نوشته روزنامه اینترنتی روسی ایزوستیا نتایج ت انسانهایی که قورباغه میخورند، عامل انقراض قورباغه ها! هر سال حدود یک میلیارد قورباغه توسط انسانها خورده می شوند. به نوشته روزنامه اینترنتی روسی ایزوستیا نتایج ت Rating: 0

انسانهایی که قورباغه میخورند، عامل انقراض قورباغه ها!

محبوب کن - فیس نما

انسانهایی که قورباغه میخورند، عامل انقراض قورباغه ها!

۰٫۰۴۲۸۱۲۰۰۱۳۳۹۱۹۰۰۴۵_irannaz_com
هر سال حدود یک میلیارد قورباغه توسط انسانها خورده می شوند. به نوشته روزنامه اینترنتی روسی ایزوستیا نتایج تحقیقات نشان می دهند افزایش تمایل به مصرف دوزیستان به عنوان غذا زندگی بسیاری از انها را در معرض خطر قرارداده است.

به گزارش واحد مرکزی خبر،بر اساس امار مربوط به تجارت بین المللی قورباغه که توسط سازمان ملل متحد منتشر شده است کشورهای امریکا وفرانسه بزرگترین وارد کنندگان قورباغه از چند کشور اسیایی هستند و کشور اندونزی با مصرف پنج تن قورباغه در سال بیشترین تقاضا را برای گوشت این دوزیست داد.

در گزارش سازمان ملل امده است نزدیک به یک سوم همه انواع قورباغه ها در معرض خطر انقراض قرار دارند و مصرف روز افزون گوشت این حیوانات، تغییرات اب و هوایی و از دست دادن محیط طبیعی زندگی موجب نابودی کامل قورباغه های کالیفرنیایی شده است.
به گفته کوری برد شاو محقق دانشگاه آدلاید استرالیا پنجه قورباغه در منوی غذای مدارس اروپا، دکه های اغذیه فروشی، سر میز غذای خانواده های اسیایی و گرانقیمت ترین رستورانهای جهان دیده می شود و این موجودات در حال حاضر با خطرات فراوانی مواجه هستند.

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا