مجله تفر یحی آموزشی

امام جماعت مسجدی در نیویورک هدف شلیک مستقیم گلوله! Reviewed by Momizat on . امام جماعت مسجدی در نیویورک هدف شلیک مستقیم گلوله! به گزارش مجله سرمه به نقل از فارس ، عصر روز شنبه امام جماعت مسجدی در شهر نیویورک آمریکا هدف شلیک مستقیم گلوله امام جماعت مسجدی در نیویورک هدف شلیک مستقیم گلوله! به گزارش مجله سرمه به نقل از فارس ، عصر روز شنبه امام جماعت مسجدی در شهر نیویورک آمریکا هدف شلیک مستقیم گلوله Rating: 0

امام جماعت مسجدی در نیویورک هدف شلیک مستقیم گلوله!

محبوب کن - فیس نما

امام جماعت مسجدی در نیویورک هدف شلیک مستقیم گلوله!

۶۳۵۷۱۴۳۴۶۱۷۷۲۶۶۱۶۶

به گزارش مجله سرمه به نقل از فارس ، عصر روز شنبه امام جماعت مسجدی در شهر نیویورک آمریکا هدف شلیک مستقیم گلوله قرار گرفت و جان خود را از دست داد.

به نوشته روزنامه «نیویورک دیلی نیوز»، این فرد که امام مسجد «جماعه الفرقان» در منطقه «کوئینز» نیویورک بوده، از ناحیه سر مورد اصابت قرار گرفته است.

پلیس می‌گوید مقتول و همراهش، که او هم مورد اصابت قرار گرفته و کشته شده، از مسجد در حال بازگشت به خانه بوده‌اند. هنوز اسامی این دو نفر اعلام نشده است.

پایگاه «ان. وای. ۱» نوشته است که فرد دوم هم دستیار امام جماعت بوده است. هر دوی آن‌ها پنجاه و چند ساله بوده‌اند. ضارب یا ضاربین مستقیما سر این دو نفر را هدف قرار داده‌اند، به همین جهت به نظر می‌رسد که تیراندازی هدفمند انجام شده است.

هرچند هنوز انگیزه این تیراندازی مشخص نیست، اما نیویورک دیلی نیوز نوشته است که حاضران در صحنه، «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری‌خواهان را به دلیل موضع‌گیری علیه مسلمانان، در این حادثه مقصر دانسته‌اند.

با این حال، برخی منابع از جمله پایگاه «پیکس ۱۱» هم نوشته‌اند که هدف از تیراندازی، انجام سرقت بوده است.

ضارب از محل حادثه فرار کرده و پلیس در تلاش برای بازداشت اوست.

«خیر الاسلام» از ساکنان منطقه به نیویورک دیلی نیوز گفته است: «ما دونالد ترامپ را مقصر می‌دانیم… ترامپ و داستانی که راه انداخته، اسلام‌هراسی ایجاد کرده است.»

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا