مجله تفر یحی آموزشی

ازدواج قبیله ای یک دختر خردسال با یک مرد میانسال! Reviewed by Momizat on . ازدواج قبیله ای مرد۴۵ ساله با دختر ۴ساله! ماموران پاکستانی، ۱۲ نفر از اقوام یک دختر ۴ ساله و مرد میانسالی را که شرایط ازدواج آنها را فراهم آورده بودند، دستگیر ک ازدواج قبیله ای مرد۴۵ ساله با دختر ۴ساله! ماموران پاکستانی، ۱۲ نفر از اقوام یک دختر ۴ ساله و مرد میانسالی را که شرایط ازدواج آنها را فراهم آورده بودند، دستگیر ک Rating: 0

ازدواج قبیله ای یک دختر خردسال با یک مرد میانسال!

محبوب کن - فیس نما

ازدواج قبیله ای مرد۴۵ ساله با دختر ۴ساله!

L125864129199
ماموران پاکستانی، ۱۲ نفر از اقوام یک دختر ۴ ساله و مرد میانسالی را که شرایط ازدواج آنها را فراهم آورده بودند، دستگیر کردند.

این ازدواج قبیله ای در یکی از نقاط دورافتاده در «دارالاسماعیل خان» پاکستان صورت گرفت و اقوام این زوج بی آن که شرایط سنی ازدواج آنها را در نظر گرفته باشند، آنها را به عقد هم درآورده و مراسمی را برایشان برگزار کرده بودند. به دنبال این ماجرا، فعالان حقوق بشر که متوجه این موضوع شدند، ماجرا را به پلیس اطلاع دادند و با حضور ماموران در این جشن ازدواج ، ۱۲نفر از اقوام آنها که قوانین ازدواج کودکان را زیر پا گذاشته بودند، دستگیر شدند.

در ادامه تحقیقات پلیسی معلوم شد که این ازدواج جنبه تنبیهی داشته است، چراکه دایی دختر خردسال با برادرزاده داماد برای این که خانواده هایشان مخالف ازدواجشان بودند، از روستا گریخته بودند، لذا این ازدواج به پیشنهاد بزرگان طایفه شکل گرفته است.

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا