مجله تفر یحی آموزشی

اخراج زنی از قطار بخاطر بلند صحبت کردن با تلفن همراه! Reviewed by Momizat on . اخراج زنی از قطار بخاطر بلند صحبت کردن با تلفن همراه! پلیس ایالت اورگان آمریکا از اخراج و دستگیری یک زن از قطار به دلیل بلند صحبت کردن با تلفن همراه خبر داد.به اخراج زنی از قطار بخاطر بلند صحبت کردن با تلفن همراه! پلیس ایالت اورگان آمریکا از اخراج و دستگیری یک زن از قطار به دلیل بلند صحبت کردن با تلفن همراه خبر داد.به Rating: 0

اخراج زنی از قطار بخاطر بلند صحبت کردن با تلفن همراه!

محبوب کن - فیس نما

اخراج زنی از قطار بخاطر بلند صحبت کردن با تلفن همراه!

۰٫۵۴۲۳۲۷۰۰۱۳۳۲۰۴۲۷۶۴٫www.irannaz.com
پلیس ایالت اورگان آمریکا از اخراج و دستگیری یک زن از قطار به دلیل بلند صحبت کردن با تلفن همراه خبر داد.به گزارش سرمه از ایران نیاز، لیکیشا بیرد ۳۹ ساله پس از دستگیری به ماموران گفت: من ۱۶ ساعت در قطار در کنار مسافران دیگر بودم و تمام طول مسیر را هم صحبت کردم.

 
۰٫۵۴۲۳۲۷۰۰۱۳۳۲۰۴۲۷۶۴٫www.irannaz.com
پلیس ایالت اورگان هم در بیانیه خود که در شبکه خبری فاکس نیوز آمده است، اعلام کرد که این زن با حالتی پرخاشگرانه و با صدای بلند با تلفن همراه خود صحبت می کرد و به هشدارهای ماموران قطار اصلا توجه نکرد.بر اساس اعلام دپارتمان حمل و نقل ریلی آمریکا این زن در ایستگاه آخر توسط ماموران پلیس از قطار اخراج شد و باید پاسخگوی برهم زدن آرامش مسافران باشد.

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا